Школа молодого спеціаліста

Одеський обласний інститут удосконалення учителів з 24 по 28 вересня 2012 року проводив семінар-стажування для новопризначених працівників психологічної служби «Зміст та форми роботи працівників психологічної служби».

Зважаючи на досвід роботи НВК «Ступені» щодо розбудови психологічної служби, 26 вересня 2012 року на базі школи був проведений майстер-класс на тему «Розвиток практичних навичок психолога». На майстер-класі були присутні 15 молодих спеціалістів — психологів Одеси та Одеської області.


Перед молодим спеціалістом виникає низка складнощів, серед яких на першому місці стоїть недостатність саме практичних навичок роботи з дітьми різного віку. Саме тому, психолог школи Штепура М.С. звернула увагу молодих спеціалістів на форми та методи практичної роботи з групами дошкільнят. На майстер-класі були розглянуті сучасні напрями арт-терапії з дітьми дошкільного віку. Зокрема до уваги  молодих спеціалістів була представлена ігрова терапія як діагностичний та крекційний метод роботи.


Під час роботи в групі, психологи розширили свій досвід роботи з дітьми дошкільного віку, а саме: ознайомилися із ігровими формами розвитку пізнавальних процесів, розширили власний інструментарій у діагностичній роботі, ознайомилися із загальними формами корекційної роботи.
Щиро сподіваємось, що досвід набутий у нашій школі стане важливим кроком у становленні молодих спеціалістів — практичних психологів.
Психолог НВК «Ступені» Штепура М.С.

Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар