Педагогічний патронаж

Лікувально-педагогічне підрозділ НВК «Ступені» працює вже понад 17 років. На даний момент існують 2, 3 та 5 класи, в яких навчаються 11 дітей з різним рівнем розвитку та різними проблемами: інтелектуальними, фізичними, душевними та соціальними. Імпульсом для організації класів стали прохання та звернення батьків, які мають дітей з особливими потребами, дітей, які потребують особливого душевного догляду, обумовленого порушеннями у розвитку.

Вже також є перші наші випускники. Двоє з них продовжили свою освіту у середніх спеціальних навчальних закладах: один (після закінчення 9 класу) здобув спеціальність автослюсаря, інший (після 11 класу) – продовжує навчання у медучилищі, освоюючи спеціальність фельдшера.

Усі вчителі нашого педагогічного колективу закінчили українсько-швейцарський лікувально-педагогічний семінар та пройшли відповідну практику у спеціальних закладах Швейцарії.
Навчальний матеріал, методика проведення занять, ритм уроків та постановка завдань носять корекційний та терапевтичний характер, виходять із здібностей та можливостей дитини. Широко застосовується терапевтичний вплив мистецтв та праці. Діти багато займаються музикою, живописом, ліпленням, евритмією, ставлять вистави, печуть, в'яжуть, шиють, виготовляють вироби з дерева, металу та каменю.

За потребою проводяться індивідуальні заняття лікувальною евритмією, музичною терапією, іпотерапією, призначається ритмічний масаж. Дітей займається лікар-педіатр, логопед, психолог.

Велику увагу ми приділяємо співпраці з батьками, виходячи з розуміння, що лише спільна організація допомоги дитині (школа – сім'я) повноцінно та здоровим чином впливає на її подальший розвиток.

Заходи та заняття спрямовані на вирішення індивідуальних проблем дітей, їх реабілітацію, навчання та соціальну адаптацію.

Отримати додаткову інформацію та записатися на співбесіду ви можете нашими контактними телефонами!

Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар