Навчання дорослих

Одеський регіональний курс Всеукраїнського вальдорфського педагогічного семінару.

Перший рік навчання – регіональний курс. Це означає, що одночасно у чотирьох містах України, де є вальдорфські школи – Одесі, Києві, Дніпрі, Кривому Розі – протягом чотирьох сесій, кожна з яких триває тиждень, восени, взимку, навесні та влітку пройдуть навчання майбутні вчителі та вихователі. У програмі першого курсу – основи вальдорфської педагогіки. Ця програма – єдина для вчителів та вихователів. Тому студенти семінару після закінчення першого курсу можуть визначитись, яку спеціальність вони отримуватимуть протягом наступних двох років: класного вчителя чи вихователя дитячого садка. Також заняття на першому курсі можуть бути корисними для батьків і всіх, хто цікавиться альтернативною педагогікою.
У наступні два роки навчання студенти регіональних семінарів поєднуються в одну групу. Кожна чергова сесія занять цієї групи відбувається по черзі в одному з перерахованих вище міст.
Наприкінці навчання, після проходження практики у вальдорфській школі чи дитячому садку та захисту дипломної роботи, студенти отримують сертифікат.
Для участі у семінарі необхідно надіслати заявку.
Наші контакти:
073 025 8536 Тетяна Володимирівна (тел., viber)

Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар