Вальдорфська школа

- це загальноосвітня школа, що не підкорюється інтересам специфічних соціальних груп: світоглядних, релігійних, політичних...

Вальдорфська педагогіка

створена для задовольнення потреб дитини і має на меті розвиток її власного потенціалу.

Вальдорфська школа

- це среда для виховання вільної особистості.

Вальдорфська школа

є цілісною від дошкільного до кінця шкільного періоду.

Вальдорфський дитячий садок

- це основа майбутнього здорового життя.

У вальдорфській школі

один педагог супроводжує клас перші 6-8 років як основний учитель.

У вальдорфській школі

дві іноземні мови вивчаються із перших класів.

Вальдорфська школа

– це викладання основних предметів епохами.

Вальдорфська школа

- це відсутність примусу, оцінок та стереотипів.

Вальдорфська школа

- це пробудження інтересу до навчання.

Вальдорфська школа

- це широкий комплексний підхід до вивчення довкілля.

Вальдорфський дитячий садок

- це домашня атмосфера у різновікових групах.

Вальдорфська школа та сад

- це природний інтер'єр,іграшки та меблі з натуральних матеріалів.

Вальдорфська школа

- це максимальна близькість до природи (город, ферма) та віддаленість від плодів цивілізації (обмеження телепереглядів,комп'ютера,Інтернету).

Вальдорфська школа

- це сотні випускників – сьогодні студентів українських та зарубіжних вищих навчальних закладів.

Вальдорфські вчителі

крім традиційного педагогічного мають вальдорфську освіту та бажання безперервного професійного розвитку.

Вальдорфська школа

- це повага до особи дитини та її індивідуальності.

Вальдорфська школа

приділяє особливу увагу естетичним та трудовим дисциплінам (ліплення, малювання, музика, ткацтво, в'язання, рукоділля, деревообробка, драма тощо).

Вальдорфська школа

- це розвиток здатностей старшокласників робити самостійні судження.

Вальдорфська школа

- це цікаві уроки, незабутні свята, різноманітні екскурсії, театральні вистави та мовна практика закордоном.

Нам у вас так подобається, але все так незвично…

Часто батьки, які обирають альтернативні школи, орієнтуються на своє уявлення про школу звичайну. Або про школу ідеальну для самих батьків. Але освіта - поняття значно ширше за наші уявлення. Тому і триває пошук її ідеальної форми. А ідеал, як відомо, поняття відносне.
Тож поговоримо сьогодні про те, як обрати свою альтернативну школу. Підготуйтеся до того, що правила тут будуть відрізнятися від правил інших шкіл. Це може бути помітно одразу, в оформленні приміщень чи одязі дітей, а може проявитися в подачі матеріалу чи в манері спілкування дорослих з дітьми. І тут важливо зрозуміти, чи цей підхід вам імпонує, чи підходить він вашій дитині. Чи буде вашій родині комфортно в колі саме цих цінностей. Це - головне.
Наступне питання - результати навчання. Поговоріть зі старшокласниками, випускниками школи. Що вони отримали від школи: які знання, які комунікаційні навички, які додаткові уміння. Те, що ви почули, відповідає вашим очікуванням? Тоді зробіть наступний крок.
Поговоріть з вчителями. Поставте їм всі важливі запитання і почуйте відповіді на них. Обговоріть адаптаційний період. Дізнайтеся, за якою програмою вчаться діти, які результати вважають прийнятими самі вчителі. Відчуйте, чи вийде у вас контактувати з цими людьми протягом тривалого часу.
І якщо все вам підходить - не бійтеся віддати дитину в альтернативну школу. Так, навчальний процес тут часто відрізняється від класичного «прочитав-записав-вивчив», але і результат навчання часто перевершує очікування. Однак якщо ви внутрішньо не готові до експериментів і не можете з довірою дати дитині час на перехід і адаптацію в іншій системі - то обирайте для себе гарну класичну школу, вони теж мають свої переваги. А ви точно отримаєте ті результати, які важливі саме для вас.
І найголовніше - в будь-якому разі орієнтуйтеся на свою дитину: можливо, те, що для вас незрозуміло і незвично, стане для неї найкращими спогадами дитинства.







Суд над… Все було по-справжньому

Якщо ви думаєте, що в нашій школі увага приділяється лише мистецтвам, то це не так. Просто ми щиро пишаємося нашими талановитими дітьми і щедро ділимося їхніми успіхами. Але ці успіхи є не тільки в театральному мистецтві чи малюванні😊
Нещодавно учні 9 класу влаштували суд над… злою королевою із казки про Білосніжку. Все було по-справжньому: сторона обвинувачення, сторона захисту, свідки і навіть експерти. Дебати тривали 2 уроки, але прокурору вдалося довести провину злої королеви та засудити її за українським законодавством. Хоча аргументи адвоката були переконливими, але результати неупередженої експертизи поставили крапку у справі й остаточно переконали суддю.

Таким чином закінчилася робота над вивченням українського законодавства в рамках першого семестру. Суд вийшов справді цікавим, а діти підготувалися ретельно. Тож вирок можна вважати суворим, але справедливим.

Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар