Як обрати саме те, що підійде дитині? Які пріоритети поставити?

Ви як батьки підійшли до першого важливого вибору. Школа. Як обрати саме те, що підійде дитині? Які пріоритети поставити?
Існують різні програми. Зазвичай з 1 класу дитину вчать абстрактним поняттям, які зрозумілі дорослим. Але діти - це не маленькі дорослі. Вони проживають геть інше, ніж їхні батьки чи вчителі. У їхньому світі багато фантазії, щирості, їхня почуттєва сфера тільки формується і потребує гідного наповнення. Тож як дати дитині потрібні знання, але мовою, яка її підживить і дасть змогу правильно прожити дитинство?
У вальдорфських школах молодші класи вчаться через образи. Для кожної букви зʼявляється казка, для кожної математичної дії - свій гномик або своя фея. Це мова дітей, вона їм зрозуміла. Весь навчальний процес побудований на внутрішніх потребах дитини і на поступовому відкритті світу.
У молодшій школі вивчається те, що дитина може дослідити. Знання про клітини, атмосферний тиск й інші абстрактні для малечі речі прийдуть пізніше. На математиці діти будуть досліджувати школу і малювати її план, на уроках іноземної мови - грати та співати, формуючи величезний пасивний запас мови, а найбільшу кризу молодшої школи - Рубікон - супроводжуватимуть історії зі Старого Заповіту, в яких людина шукає опору.
Молодша школа, в якій дитині все дається за віком, а знання просто всмоктуються спраглими до пізнання учнями, формує міцну основу на майбутнє. Діти вправно орієнтуються у світі, починають аналізувати, багато працюють руками. Вони печуть хліб і роблять сир на епосі ремесел, вчать через рухи таблицю множення на уроках математики, багато співають, грають на флейтах, пишуть свої книги… Вони проживають насичене життя, їдуть у перші мандрівки і вчаться справді здобувати знання і дивуватися тому, який великий і прекрасний світ навколо.
Така чудова вальдорфська школа є і в Одесі. Це ми. Запрошуємо познайомитися з нашою філософією навчання і приєднатися до школи, де виховують щасливих та спраглих до знань дітей.
Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар