Головне завдання садочку

Головне завдання садочку - подарувати дитині простір для розвитку.
Вік до 7 років - це час активного розвитку фізичного тіла. Дитина змінюється фактично щомісяця. І організм потребує значних сил, аби цей розвиток відбувся правильно і здорОво.
Головна мета цього віку - природнє пізнання навколишнього світу і розвиток фантазії та пізнавальних навичок. Тому діти повинні мати можливість випробовувати свої ідеї безпечним для себе чином. Наприклад, лазити по деревах, грати з камінчиками та палками, гуляти за будь-якої погоди. Все це дасть дитині набагато більше, ніж заняття з раннього розвитку інтелекту, бо інтелектуальні заняття перевантажують організм малечі.
Для дитини першого семиріччя важливо досліджувати кольори та текстури, тому кожного дня для них є заняття з малювання по мокрому чи ліплення воском. Не менш важливим є і свідомий рух, для чого є заняття з евритмії. У цьому віці закладається музикальний слух, тож важливим є і те, що чують малечі. У вальдорфських садочках ігри і казки супроводжуються мелодійною грою на металофоні. І, звичайно, важливим є простір для вільної гри - основного заняття дитини перших 7 років.
Саме природній простір для розвитку, правильно підібрані заняття і відсутність гаджетів допомагають дитині отримати максимально здоровий фундамент для побудови свого фізичного тіла і особистості. І цей фундамент стає основою правильного розвитку людини на все життя.
Якщо вам відгукується наш погляд на виховання - приходьте знайомитися та дізнаватися більше про наш садочок. Наші вихователі завжди раді ділитися своїми знаннями.Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар