10 клас підкорює простір

17 років - вік переходу до дорослого життя. Людина почуває себе частиною суспільства, але ще не знає, як правильно взаємодіяти з тими, хто ще вчора був безперечним авторитетом, а сьогодні може бути партнером. Для цього треба сформувати новий погляд на дійсність - точний і неупереджений. Весь 10 клас юнаки трансформували своє світосприйняття. Це суто внутрішній процес. І ось наприкінці цього класу настає час, коли вже починається формування нового світосприйняття, нового погляду на життя.
І в цей період діти їдуть на геодезичну практику, під час якої неупереджено спостерігають за рельєфом, наносять його на мапу і ретельно перевіряють: чи збігається моє бачення світу з тим, що мене оточує.
Така робота формує в молодих людях свідоме ставлення до життя, світу. Не просто дивитися навколо, а бачити важливі деталі, робити неупереджені висновки і спостерігати за найменшими змінами.
Цього року практика вийшла ширшою. Наш 10 клас проходив її в Дніпрі разом з учнями Дніпровської вальдорфської школи. Тому до завдань геодезії додалися ще знайомства спілкування та щирі емоції великої компанії. Дякуємо нашим колегам з Дніпра за гостинність!


Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар