Для чого дитині потрібен садочок? Щоб навчити її головному: зв'язку з навколишнім світом, любові до праці, розумінню своїх потреб. Це великий шлях, який можна вибудувати спільно з батьками, якщо розуміти, який ритм є в садочку. І для чого він потрібен.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiz-QlzeOGcQb1XwkVVTJDxkCth5g85g8wjvdzOvhliqHsmNGk2if-L99nDfAPcpHraiBbaQyTf4MJLOODw8xNNvF2qlvO73wNiaC3U8iykPsOsOlot6bGTengVhoL374VuAb8I6SQqGLY/w205-h154/%25D0%25A0%25D0%25B8%25D1%2582%25D0%25BC%25D1%258B.jpg)
Щотижневий ритм дає дитині впевненість: я знаю, що буде завтра, і я на це спираюся.
Щорічний ритм дає можливість дитині відчути себе у колообігу року. Тоді зміна сезонів стає важливим елементом життя дитини. Малеча розуміє причинно-наслідкові зв'язки та стає частиною цього світу.
Ритми - залог здоров'я та спокою дитини, їх впевненості в житті.
Саме ці навички є головними в розвитку дитини першого семиріччя. І саме ці навички отримує дитина у вальдорфському дитячому садочку "Ступені".