Осіння сила єдності людини та природи

Земля все літо збирає тепло і віддає своїм плодам. Людина підживлює рослини та захищає їх від шкідників. Щоденна праця дає свої плоди, і восени щедрий врожай дає надію на ситу зиму.
В містах ми забуваємо, скільки зусиль докладається, аби кожного дня на столі була їжа.
У вальдорфських школах по всьому світу діти протягом року доглядають рослини, проживаючи цикли їхнього розвитку від початку до кінця. У цьому ритмі року особливе місце займає свято врожаю. Адже саме початок осені дає нам можливість побачити всю силу єдності людини та природи. Протягом перших тижнів вересня діти різних класів збирають фрукти і овочі, сушать плоди, готують салати і рагу. Ця проста і приємна праця дає дітям розуміння цінності їжі, цінності праці й вдячності.
Протягом тижня наші учні і вихованці садочку готували різні страви і пригощали одне одного. А старша школа підготувала сюрприз для всіх: приготували пиріжки для всієї школи. Це була важка, але вдячна робота. Адже ділитися результатами своєї праці завжди приємно і радісно.
А ще наші учні спостерігали дію дріжджів, щоб потім дослідити процеси бродіння детальніше на уроках хімії, варили смачний борщ і, звичайно, багато спілкувалися. Саме так народжується єдність школи, єдність особистостей зараз спільної справи.Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар