Старша школа - це зустріч з дорослим життям

У цьому віці основного вчителя замінює куратор, який дбайливо супроводжує клас, але вже не веде більшість уроків. Три роки старшої школи - це шлях вчителя від керівництва до співпраці. Молодим людям все ще необхідна опора на дорослого поряд, але з кожним роком зʼявляється все більше сфер, де вони проявляють свою самостійність.
Вік 9-11 класів - це вік прийняття свободи і відповідальності, пов’язаної з нею. Тому проєктів стає більше, задачі мають все більш абстрактний характер, а в економіці зʼявляються теми, тісно пов’язані з реальним життям.
Під час старшої школи дуже важливі практики. В 9 класі це сільськогосподарська, мистецька, в 10 - виробнича, геодезична, лісова, в 11 - соціальна. Через практики молоді люди глибше пізнають себе і закони світу навколо, пробують себе в різних сферах життя, розвивають емпатію і братерство.
У цьому віці важлива творча самореалізація: у музиці, живописі, скульптурі. Через предмети мистецтва підліткам легше пройти важкий шлях: з контрастності 9 класу через заглиблення в себе 10 класу до відкриття себе для світу і світу для себе 11 класу.
Наших старшокласників на шляху дорослішання супроводжують чуйні куратори пані Юлія Савченко та пані Ганна Довганюк. Саме вони організують простір, в якому може проявитися особистість і розкриються таланти кожного. Ці наполегливі пані знайдуть баланс між плідним навчанням і цікавим дозвіллям, що дозволить гідно підготуватися до іспитів, але залишить місце для справжнього життя.
Ви ще можете приєднатися до нашої старшої школи на отримати очну освіту високої якості. Напишіть нам - і куратори звʼяжуться з вами вже сьогодні.
Адже старша школа «Ступені» - це те, на що заслуговує кожна дитина.
Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар