Якою має бути школа?

Головне завдання школи - створити умови, за яких дитині буде цікаво дізнаватися нове. Адже прагнення до пізнання - це основна властивість дитини. І живий інтерес, сформований в дитинстві, має зберігатися до глибокої старості людини. Саме формування такого інтересу і має бути головною метою школи.

Навчання стає тоді цікавим, коли наближається до реального життя. Все, що дитина пізнає у школі, має бути повʼязане з реальним світом, в якому живе дитина. Від законів Всесвіту до математичних задач та вправ на уроках мови. Лише тоді наука стане живою частиною дитини, знання набудуть міцності, а після школи людина буде особистістю, яка зможе реалізувати себе і змінити суспільство на краще.

Це дуже високі цілі та ідеали. Їх важко втілити в життя. Але можливо. Прикладом цьому по всьому світу є Вальдорфські школи, яким понад 100 років. Наш вальдорфський ліцей «Ступені» теж живе за цими принципами. Якщо вам відгукуються наші цінності, ми запрошуємо приєднатися до нашої шкільної родини. Адже школа має бути місцем, де навчаються та виховуються справжні Люди. Місцем, де Гідність і Повага є непорушними принципами. Місцем, в якому можна знайти опору в найбуремніші часи.

Такою, на нашу думку, має бути сучасна школа.


Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар