Вальдорфська школа - це найкраще, що ви можете подарувати своїй дитині

Хвилюєтеся, що ваша дитина буде вчитися у другу зміну або онлайн? Не впевнені, що в школі вона буде почуватися в безпеці? Маєте сумніви щодо методики навчання?
Це болючі питання, які часто постають перед батьками влітку. Якщо ви шукаєте нову школу, літо - саме час подбати про здорове середовище для своєї дитини.
Ми відверто пишемо на своїй сторінці про наші досягнення та свій погляд на освіту. Ми підтримуємо очне навчання, приділяємо велику увагу не тільки інтелектуальному, а й емоційному та фізичному розвитку дитину. Ми справді любимо свою справу та пишаємося нашими учнями.
Наша школа працює вже 30 років в Одесі. Наші випускники працюють у багатьох країнах світу та мають різні професії - від математиків до акторів. Наші вчителі щороку проходять навчання та опановують нові знання.
Ми - єдина офіційна вальдорфська школа в Одесі, а це означає, що ми працюємо за методикою, якій понад 100 років, яка визнана ЮНЕСКО "Системою освіти XXI століття" та має затверджені МОН програми.
Протягом літа ми будемо писати про особливості навчання в нашій школі, щоб ви могли зрозуміти, чи співзвучні вам наші цінності. І вже у серпні чекаємо вас на знайомство та запрошуємо приєднатися до нашої шкільної родини.
Адже ми насправді вважаємо, що Вальдорфська школа - це найкраще, що ви можете подарувати своїй дитині.


Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар