«Нарешті справжня школа!»

Ми щасливі, що маємо нашу школу. Такі думки залишились у вчителів та батьків після дня відкритих дверей. Кілька годин пройшли дуже швидко, адже вчителі приготували цікаві уроки, а батьки - нетривіальні питання. Англійська, хімія та музика - саме ці уроки ми обрали для зустрічі цього року. Як розширити словниковий запас дитини? Які речовини виділяються при горінні і як про це дізнатися? Як змінюється викладання музики з віком і чому всі наші діти грають на музичних інструментах? На всі ці запитання ми з задоволенням шукали відповіді разом.
Наприкінці зустрічі батьки сказали кілька дуже важливих для нас речей. «А можна в цій школі вчитися дорослим?» «Нарешті справжня школа!» «У ваших вчителів горять очі, і їм насправді подобається їхня робота». І ці слова тішать нас неймовірно!
А ще ми вирішили поновити батьківський клуб вже з наступного року. Бо неможливо розповісти про вальдорфську педагогіку лише за кілька годин. І, звичайно, наші зустрічі стануть частішими. Бо нам насправді є що показати та розказати.
А ми нагадуємо, що починається набір у класи нашої школи. Не зволікайте - в класах ще є місця.Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар