Подорожі 9 класу

Кожний клас - неповторний. Тому і рік для кожного класу був різним. І так приємно подивитися, що встигли зробити діти протягом минулого року.

 Наш 9 клас цього року багато подорожував. Спочатку вони занурилися у сільське життя та особливості ведення біодинамічного господорства. У селі Потутори 9-класники встигли за майже 2 тижні зібрати моркву, картоплю, заготовити спеції, удобрити землю, організувати компост та подоїти корів, що було незвичним досвідом для міських школярів.
Після такого незвичного початку року підлітки пересіли за парти та з натхненням вивчали проєктивну геометрію, землетруси, поезію, бродіння, анатомію та ботмеровську гімнастику.
Але 9 клас - це час революцій. Їх треба починати, коли маєш теоритичні знання. Отже, треба вчити історію. Історію Давнього Риму та Єгипту наші учні вивчали у Музеї мистецтв у Відні. Там же встигли побачити унікальну виставку робіт Альбрехта Дюрера в галереї Альбертина та потоваришували з учнями Віденьської вальдорфської школи. Ця подорож стала поштовхом для глибокого вивчення німецької мови. Це знадобиться нашим учням наступного року - під час мовного обміну зі школами Німеччини.
На Різдвяній ярмарці 9-класники організували майстер-класи для малечі. А під час уроків рукоділля та ремесла навчилися робити прикраси з міді та сплели свої перші кошики з лози під час карантину.
Цей рік був насиченим, проте наступний буде не менш цікавим. На наших учнів чекає мовний обмін, подорожі та практики. І, звичайно, цікаві та неповторні уроки. І поки що в нашому майбутньому 10 класі є ще кілька місць. Якщо ви шукаєте найкращу школу для себе або своїх дітей - саме час познайомитися. 
Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар