Для чого дитині газета?

Кожен з нас знає, що новини нині найчастіше беруть з интернету. Гаджети займають у багатьох родинах чи не лідуюче місце. Дуже часто за ними люди ховаються від спілкування. Як же подолати цю кризу? 

Один з виходів - передплатити старі добрі газети. Багато хто з дітей друковану пресу не сприймає як засіб отримання інформації. А дарма! Адже саме у редакціях газет інформацію перевіряють особливо ретельно, а статті готують розлогі та інформативні. 

Тож перед карантином ми встигли на власні очі побачити редакцію однієї з найбільших газет Одеси - "Вечірня Одеса". Діти в музеї газети спробували друкувати за допомогою друкарської машинки, а потім потрапили до справжнісінької друкарні. 

Це був надзвичайний досвід. Бо у вік електронних носіїв інформації для дітей було відкриттям, як само з'являються газети, зі скольки кольорів утворюються багатокольорові плакати та з чого складається зображення під час друку. 


Масштаби друкарні надихнули дітей. Це окремий світ, де з великих рулонів творяться малі газети. А як цікаво було отримати примірник, що ще навіть не надыйшов у продаж! Додому всі принесли враження та для деяких перші в житті газети. А на зворотньому шляху до школи деякі відкрили для себе новий світ кросвордів. Адже їх досі друкують на останніх сторінках газет. 


Дякуємо "Вечірній Одесі" та головному редактору Олегу Суслову за перше знайомство дітей зі світом друкованої преси. Доречі, коридорами редакції народилася цікава ідея співпраці. Але про це ми розповімо згодом.
















Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар