Waldorf - 100Фільм "Вчимося змінювати Світ" розповідає про людей з усього світу, які за допомогою вальдорфської педагогіки працюють над важливими педагогічними завданнями нашого часу. Це перший фільм з запланірованнних, мета якого показати конкретні кроки для вирішення цих завдань.

Багато тисяч Вальдорфських закладів освіти по всьому світу готуються відсвяткувати подію, яка відбувалась 19 вересня 2019 року – День народження Вальдорфської школи. Долучайтесь до Світового Вальдорфського Фестивалю з Вашим дитячим садком, Вашою школою, Вашими батьками та дітьми Відвідайте сайт: http://www.waldorf-100.org/


Эпоха права в вальдофской школе - 10 класс

Эпоха права в вальдофской школе - это всегда исследование. Например, узнать как можно больше о любимой стране. И уложить свои знания в красивый формат правовых понятий, оживить сухие формулировки реальными фактами и закономерностями.


Тогда страна становится не просто местом жительства других людей. Тогда государство превращается в систему отношений, в которой у каждого есть своё место. И именно это понимание является самым важным для 10-классников.Нам 25 лет!

Вальдорфская школа

Проморолик о школе https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Школьный календарь