Свято у Вашій душі…

20 грудня у школі «Ступені» відбувся святковий передріздвяний ярмарок. Окрім розмаїття виробів ручної роботи, які можна було придбати, на гостей чекав концерт та безліч цікавих майстер-класів.  Завершала день святкова лотерея. Кожен, хто шукав подарунки собі та рідним людям, знайшов щось особливе і гарне.
На концерті учні та батьки дітей демонстрували гостям свої таланти: пластичну композицію, співи та інші музичні номери, в яких демонструвались  як класичні напрямки, так і традиційна музика народів світу. А учні старшої школи та вчитель музики, Ганна Миколаївна, запропонували експериментальний номер CapSong.
На ярмарку майстри ділилися своїми здобутками: сяйвом мінералів, книгами, іграшками, вітальними картками та багато чим іншим. На гостей чекало розмаїття майстер-класів: виготовлення сніжинок з соломи, різдвяна зірка з кальки, феєчка із фетру, декорування новорічної іграшки. Третій клас навчав всіх бажаючих техніці в’язання шерстяних виробів. Але замість спиць чи крючка майстри пропонували користуватися власними пальцями рук. У другому класі вчили розписувати свічки. Дев’ятий клас запрошував усіх до своєї святкової фотостудії. У шостому класі мешканці старовинного замку пригощали гостей середньовічними стравами,  навчали стрільбі з луку та вишуканим танцювальним па. А ще треба згадати казкову кімнату, куди дорослим ходу не було: там з малечею спілкувалася казкова фея. Діти виходили звідти утаємничені, і дорослі могли тільки здогадуватись, що там відбувалося та жалкувати, що їх час спілкування з феями вже минув.
І, звичайно,треба було бачити та чути переможців лотереї, що вінчала фінал дійства. Великі і малі безпосередньо та щиро раділи своїм виграшним номерам.
Пам’ятайте, свято не закінчується, воно у Вашійдуші. А ми раді були запропонувати щось своє, душевне і справжнє.
З любов’ю, школа «Ступені»

Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар