![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjIUyUkme-loBkxQ2_cB5EJ5-T8MfOfr7_yIpYoN_9m9pv_7gBfe86q4JTzMUs0Jvw74OWDn52CSzwosKqW7GfQ0UY-c4BP0BolAFZD3bpoXxBfAq4iB_8jPPCZ30TjI-V5HktSqCQ0WAo/s1600/3.jpg)
20 грудня у школі «Ступені» відбувся святковий передріздвяний ярмарок. Окрім розмаїття виробів ручної роботи, які можна було придбати, на гостей чекав концерт та безліч цікавих майстер-класів. Завершала день святкова лотерея. Кожен, хто шукав подарунки собі та рідним людям, знайшов щось особливе і гарне.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjHvrKFLhLqUqgX1raeVSQdgE_QYXu5SlKPSsEjxiKHAc7DQqMJXOoYt2Yeueb__Ft_vgLCFJxPeBgCv6nBhiTbhcYH2vW1CDHcx76B5rmDK79o7-radhgOQ35zW8EZzrtumrH2LetLOFs/s1600/1.jpg)
На концерті учні та батьки дітей демонстрували гостям свої таланти: пластичну композицію, співи та інші музичні номери, в яких демонструвались як класичні напрямки, так і традиційна музика народів світу. А учні старшої школи та вчитель музики, Ганна Миколаївна, запропонували експериментальний номер CapSong.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjOAmtWukNkrzWMpTdPxpPVzJK_7UJ_dN2dqTEqpFimRxnbmKTRSPy1pbn6QiMmcJeQ9vrAHeiw5wZmMevhGZ-53mqbZ6Aanl6a_-wa7BuV8_UZVf93a_y6dt0kp4d681FZ4a4YtZVc1aw/s1600/2.jpg)
На ярмарку майстри ділилися своїми здобутками: сяйвом мінералів, книгами, іграшками, вітальними картками та багато чим іншим. На гостей чекало розмаїття майстер-класів: виготовлення сніжинок з соломи, різдвяна зірка з кальки, феєчка із фетру, декорування новорічної іграшки. Третій клас навчав всіх бажаючих техніці в’язання шерстяних виробів. Але замість спиць чи крючка майстри пропонували користуватися власними пальцями рук. У другому класі вчили розписувати свічки. Дев’ятий клас запрошував усіх до своєї святкової фотостудії. У шостому класі мешканці старовинного замку пригощали гостей середньовічними стравами, навчали стрільбі з луку та вишуканим танцювальним па. А ще треба згадати казкову кімнату, куди дорослим ходу не було: там з малечею спілкувалася казкова фея. Діти виходили звідти утаємничені, і дорослі могли тільки здогадуватись, що там відбувалося та жалкувати, що їх час спілкування з феями вже минув.
І, звичайно,треба було бачити та чути переможців лотереї, що вінчала фінал дійства. Великі і малі безпосередньо та щиро раділи своїм виграшним номерам.
Пам’ятайте, свято не закінчується, воно у Вашійдуші. А ми раді були запропонувати щось своє, душевне і справжнє.
З любов’ю, школа «Ступені»