Наказ МОН України №476 "Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі Одеського НВК “Ступені”


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

"29"     04     2013 р.           м. Київ                 № 476


Про проведення 
дослідно-експериментальної роботи 
на базі приватної установи 
“Одеський навчально-виховний комплекс “Ступені”
(загальноосвітня вальдорфська школа 
І-ІІІ ступенів – дитячий садок)”

Відповідно до Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 року № 114, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 травня 2002 року за № 428/6716 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 23 листопада 2009 року № 1054), враховуючи лист Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 16 січня 2013 року № 120/02/05, висновки Комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29 січня 2013 року (протокол № 1), з метою експериментальної перевірки результативності науково-методичних засад формування ключових компетентностей учнів засобами вальдорфської педагогіки


НАКАЗУЮ:

1. Затвердити як такі, що додаються:
     1.1. Заявку на проведення дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування ключових компетентностей учнів засобами вальдорфської педагогіки» на базі приватної установи “Одеський навчально-виховний комплекс “Ступені” (загальноосвітня вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок)” на 2013 – 2019 роки;
      1.2. Програму дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування ключових компетентностей учнів засобами вальдорфської педагогіки» на базі приватної установи “Одеський навчально-виховний комплекс “Ступені” (загальноосвітня вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок)” на 2013 – 2019 роки.

2. Надати статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня приватній установі “Одеський навчально-виховний комплекс “Ступені” (загальноосвітня вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок)” (далі – експериментальний навчальний заклад).

3. Комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України заслухати звіт експериментального навчального закладу про завершення І (підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи у вересні 2013 року.

4. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) надавати організаційну та науково-методичну допомогу педагогічному колективу експериментального навчального закладу у проведенні дослідно-експериментальної роботи.

5. Управлінню освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації (Лазарєва Т. О.) надавати допомогу експериментальному навчальному закладу у забезпеченні необхідних умов для організації та проведення дослідно-експериментальної роботи.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

Заступник Міністра                                                  Б. М. Жебровський

Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар