Ми всі трошки поранені…

…ідеальністю. Ідеальні фото, ідеальний звук, ідеальні роботи. Здається, помилкам немає місця у цьому світі. Але чому?
Помилка - найкращий вчитель. Лише через помилки ми вчимося по-справжньому. Адже вони показують, куди ми ще можемо рухатись. Ідеальне - мертво. Це вершина, якої ми прагнемо і після досягнення якої ми маємо шукати нові цілі.
Сучасні стандарти освіти часто виховують у дітях страх помилки. Помітили, що багато хто пише олівцем? Бо так помилки можна виправити непомітно. Але так і не залишається розуміння, що саме я виправив. Ідеальна робота має місце бути. Але лише тоді, коли дитина до цього готова. До цього моменту всі помилки можуть бути наявні. Вони - вказівник шляху до ідеалу.
Так що ж, дозволити креслити в зошитах? А як же охайність?! Дитина помітить недосконалість самостійно. І чим більше закреслень на початку, тим охайніше буде кінцева робота. До того ж, хіба виправлення - висока ціна за життя без страху помилок?
До того ж виправлення показують шлях прогресу. За цим цікаво спостерігати. Як учителю, так і самому учню. Не бійтеся неідеальності. Справжній світ будується на помилках та їх виправленні. А те, що справді вийшло ідеально, додавайте у свою скарбничку, памʼятаючи про шлях до цього надбання.Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар