8 клас - передпокої дорослості

Вік 8 класу - це вік пошуку нових авторитетів. Беззаперечний авторитет дорослого вмирає, але натомість підлітки починають поважати людей за їхні реальні якості. Вони шукають, на що в дорослому вони можуть спертися. Якщо в цьому віці дорослий стає в позицію друга і рівного, то підліток втрачає орієнтир, опору, що призводить в подальшому до розвитку тривожності.

В цьому віці більшість починає стрімко рости. Кістки розвиваються, мʼязи не завжди за ними встигають. Це призводить до того, що активні до цього діти стають повільними, легко втомлюються і намагаються більше лежати. Також страждає концентрація і памʼять.
Головним проєктом 8 класу є театральна вистава. Підлітки готують її цілий навчальний рік: обирають пʼєсу, шиють костюми, роблять декорації, працюють над вимовою. Ця робота допомагає їм прожити нові ролі, побачити себе з іншого боку. Бажання «вийти в світ» конкурує з бажанням сховатися. І вистава стає порятунком, бо допомагає задовольнити обидва прагнення.
Вивчення предметів поступово ускладнюється. Підлітки роблять судження і потребують активної інтелектуальної роботи.
У цьому віці дуже важливо, хто супроводжує процес становлення людини. Ми запрошуємо приєднатися до нашого 8 класу і його досвідченого вчителя - пані Ганни Тесленко. Саме її супровід допоміг багатьом молодим людям цього віку знайти правильні орієнтири в житті

Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар