Час законів та середньовічних балів - 6 клас

Після гармонії Давньої Греції приходять часи бунтів і пошуку справедливих правил. Це вік 6 класу. Діти починають опановувати дорослий світ і випробовувати його закони. Старі домовленості не діють. Авторитет дорослого вже не є безумовним. І у цьому буремному світі пошуку опори дитині потрібні жорсткі кордони, які вона встановлює разом з оточуючими. В 6 класі розробляються суворі закони і система покарань за їхнє невиконання. Ці закони пропонують самі діти, виходячи з бажання знайти рівновагу між потребами своїми та чужими. Це зустріч з реальним світом, в якому проходить життя.
Коли закони встановлені, є час для плідного навчання. Діти цього року вже хочуть дізнаватися більше, систематизувати матеріал. Вони опановують перші знання з економіки: самі організовують, прораховують і реалізують проєкт «кафе». І роблять безліч відкриттів щодо побудови власного бізнесу.
В історії вивчається доба Середньовіччя з посвяченням у лицарі наприкінці року і обов’язковим балом. В математиці рахуються відсотки та зʼявляються точні побудови складних фігур. Поглиблюється робота зі словом. Протягом року діти займаються музикою, живописом, рукоділлям, ремеслом, евритмією, театром.
Це чудовий час для спостереження, як дитяче в людині перетворюється на доросле. Діти стають підлітками.
В цей непростий час дуже важливо, хто супроводжує процес становлення людини. Наш 6 клас веде чудова пані Наталія Бурилова. Ми запрошуємо приєднатися до класу, щоб отримати безцінний досвід, необхідний дитині в цьому віці. Записатися на співбесіду з вчителем можна в приватних повідомленнях чи за телефоном: 799-70-24.
Ми чекаємо на вас!

Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар