Зустріч з Марʼяною Савкою

Для підлітків дуже важливо побачити, що людина може досягнути всього сама. Що не існує «небожителів», а це просто люди, закохані у свою справу. Що історії успіху індивідуальні, і кожен може написати свою.
Протягом року ми влаштовували для підлітків зустрічі з цікавими людьми. Інколи вони приходили до нас, інколи ми запрошували наших учнів до загальних обговорень. Цього разу наші 8-класники прийшли до Одеської обласної бібліотеки для юнацтва на зустріч з Марʼяною Савкою - письменницею, редакторкою, співзасновницею «Видавництва Старого Лева».
Як стати письменником? Де вчать друкарській справі? Як відбирають рукописи для друку? Запитань було багато, а відповіді виявилися дійсно цікавими та корисними. Наприклад, одна з учениць дізналася про Львівську академію друкарства і тепер мріє про вступ до неї після закінчення навчання.
Такі зустрічі розширяють уявлення дітей про світ навколо. Автори улюблених книг оживають, література стає сучасною, а люди з підручників - близькими та цікавими.
Ми обовʼязково продовжимо зустрічі з цікавими людьми наступного року. Якщо ви хочете приєднати до нас, дівчата 8 класу будуть раді вам, бо в нас є місця в цьому класі. Повірте, цікавішого і кращого місця для навчання ви не знайдете.


Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар