Що потрібне дітям? Здорове дитинство

Ви знали, що фізичне тіло людини закладається у віці до 7 років? Всі сили організму йдуть на те, щоб сформувати кістки, м‘язи, органи дитини. Тому основне завдання вихователів та батьків у віці до 7 років - допомагати дитині рости! Не вчити букви та цифри, не контролювати, щоб сидів струнко по пів години, не обмежувати зайву активність… Здорова людина має до 7 років багато рухатися та досліджувати оточуючий світ.
Це чудово знають у вальдорфській педагогіці. Саме тому вальдорфські дитячі садочки вважають найкращими для формування дитини. Малечі тут завжди доглянуті, у них є чіткий режим дня, тижня, року, який допомагає маленькому організму чітко працювати. Діти вчаться головному: шити, плести, доглядати за рослинами, готувати… Вони роблять усе разом з дорослим вихователем, тому м‘яко і спокійно входять у великий соціум з його правилами. В садочку діти багато рухаються і досліджують навколишній світ, спостерігають за процесами та самі роблять безліч відкриттів. Це природній процес дорослішання, результатом такого підходу стає абсолютно сформована та морально і фізично готова до школи дитина.


Вальдорфські садочки - це безпечне середовище. Для дітей готують із найкращих продуктів, а іграшки роблять із натуральних матеріалів. Такі іграшки приємні на дотик та допомагають формувати уяву, на відміну від пластикових ляльок та машинок.
А ще наші вихователі пройшли програму допомоги дітям в умовах війни засобами рухливої та артпедагогіки від німецьких та українських психологів. Тож з ними не просто затишно, а ще і безпечно та корисно зростати разом.
Приходьте на знайомство з садочком вже зараз. Ви полюбите атмосферу любові і спокою, в який може зростати ваша дитина.

Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар