Отримувати знання.
Звичайно, ґрунтовні знання з базових предметів - це необхідний мінімум будь-якого навчання. Математика, дві мови (англійська та німецька), українська мова та література, фізика, хімія… Все це має бути інтегроване в єдину систему, в різнобічну картину світу, в якому живе дитина
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
Дитині потрібен простір для самовираження. Саме через живопис, рукоділля, ліпку, ремесло можна показати світові, які процеси відбуваються глибоко всередині людини. Вміння творити руками - безцінне.
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
Саме тому існують різні форми навчання: онлайн та офлайн. Бо і ситуації в житті зараз можуть бути різні. А освіта має залишатися якісною і комфортною
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
Від шкільного психолога, вчителя, куратора. Завжди, коли в цьому є потреба. В тій формі, яка необхідна для дитини
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
Через вистави, концерти, перформанси. Виражати себе через проєкти, які змінюються рік від року
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
За останні 5 років наші учні побували в 5 країнах світу і в десятках міст України
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
Ми створюємо всі умови, щоб діти були захищені
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
Бо тут затишно, як вдома. Є свої традиції та майже 30-річна історія. І неповторна атмосфера творчості та життя.
І ще:
Вальдорфська школа «Ступені» - це унікальна для Одеси програма, яка вже понад 100 років успішно розвивається в світі. Це всебічний розвиток дитини, уважні вчителі та дружня атмосфера. Це школа, де хочеться навчатися.