Чому 6 клас в «Ступенях»?

Чудовий вік переходу до підліткового віку. Гармонійна дитина 5 класу перетворюється на особистість зі своєю думкою на кожне явище. І це прекрасно!
Саме тому в цьому віці вивчають історію давнього Риму з їхніми законами, правилами та поняттями про справедливість. За давнією історією з‘являються розповіді про рицарів та їхній кодекс честі. Дівчата шиють сукні тих часів та вишивають хусточку, хлопці шиють своє вбрання та роблять взуття. І все це для того, щоб наприкінці року зробити справжній середньовічний бал з паваною (середньовічний танець), застіллям зі стравами за давніми рецептами та посвяченням в рицарі на сході сонця.
Це все формує розуміння моралі, етичних принципів та внутрішню опору дитини. Саме те, що буде слугувати людині все життя. Адже цей буремний вік - це не лише бунти та сварки, це час переходу зі світу безтурботного дитинства до світу дорослої відповідальності. І найкраще, що ви можете зробити для своєї дитини в цьому віці, - це віддати її до вчителя, який розуміє, через що вона проходить. До школи, де це розуміння пронизує все навчання. До вальдорфської школи «Ступені».
Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар