Хто ми? Чим відрізняємося від інших?

Ми - вальдорфська школа «Ступені». Вальдорфські школи по всьому світу об‘єднують людей, котрі шукають нові підходи до виховання та навчання дітей, переосмислюючи та зберігаючи традиції.

Перші вальдорфські школи започаткував Рудольф Штайнер для дітей працівників фабрики Вальдорф у Німеччині. Відтоді в більшості країн світу з‘явилися люди, які з захопленням втілюють ідеї Штайнера в життя.

Перш за все, це ідеї навчання, інтегрованого в життя. Немає окремо географіі, фізики, хімії, математики… Є наука про світ, і кожен з цих предметів показує великий світ з якогось боку. Завдання вчителя в навчальному процесі - допомогти учням відкривати для себе цей великий світ. І захоплюватися разом з дітьми відкриттями, які готує таке безпосереднє сприйняття.

Для дітей дуже важливо саме «здобувати» освіту, а не запам‘ятовувати вже готові знання. Саме тому кожний урок у вальдорфській школі - неповторний. Бо кожний клас проходить свій власний шлях, повторити який неможливо та недоречно.

Це - головний принцип нашої школи: реальне навчання з реальними людьми. Саме тому ми виступаємо проти дистанційної освіти, проте в кожному класі влаштовуємо практики, походи та поїздки. Ми даємо свободу у виконанні завдань, майже не використовуємо підручники (діти створюють їх самі) та багато приділяємо уваги мистецтвам, театру, музиці - тому, що допомагає дитині виразити себе.

Наші діти отримують свідоцтво державного зразку, проте окрім академічних знань випускники отримують багато навичок, потрібних у житті. І протягом цього місяця ми докладно розкажемо про це.

Тож, читайте наші дописи, а краще - приходьте знайомитися. Бо справді зрозуміти школу можна лише через живе спілкування.

Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар