Вік до 7 років - це вік...

Ви пам'ятаєте свій садочок? Як зранку матуся ніжно будила, давала щось смачненьке, а потім віддавала вихователю з поцілунком. Як цілий день бавилися з друзями, грали та співали. Як ввечері батьки забирали вас з прогулянки, а ви розповідали їм про свої нескінченні відкриття.
Садочок - це місце, де проходить більша частина солодкого дитинства. Тут діти розвивають свою уяву, вчаться елементарним речам і обов'язково багато грають, співають, малюють, ліплять, шиють. Вік до 7 років - це вік насиченого росту, пізнання світу та розвитку волі. В цьому віці діти дізнаються про те, як живе світ, як рухається тіло, як можна дружити, вони слухають казки та переносять їх за допомогою уяви в своє життя.
Це все - велика справа формування дитини. Основна ж робота малечі в цей час - сформувати власний організм, зміцнити кістки, побудувати систему внутрішніх органів, замінити молочні зуби постійними. Ця робота не видна оком, але забирає у дитячого організму безліч сил. Саме тому в цей період дитинства важливо не перенавантажувати дитину інтелектуальними заняттями, а дати можливість грати та соціалізуватися.
Тоді спогади і вашої дитини про садочок будуть щасливими.Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар