![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgQy9xfA6-GijwQIZSqdr-z6JrZo9VxDRJ34W9sCJrdxmzG60rdRhgY8994bQCbrY4_0reP5r5Z5egkka6ailD2grc1BLlQNdS7RHZd0XZOuWlH4pIT3z2Eye0l3EmtQ61uD6F7aEc2JFg/w200-h150/245297077_6109599739110741_283630147240647429_n.jpg)
Ба більше - діти часто не знають, які скарби приховує рідний край, а уроки з його вивчення перетворюються на нудні розповіді про рельєф чи невеличкі екскурсії. Як тут полюбити свою Батьківщину чи ту саму географію?
Але нашому 5 класу пощастило. Вони поїхали у невеличку подорож Одещиною, послухали та проспівали одеські легенди й пісні та побачили, якою красивою може бути їхня рідна земля.
Географія через пізнання - що може бути кориснішим та цікавішим для дітей? Саме такі уроки залишаються з дітьми на все життя, стаючи міцними знаннями, підкріпленими досвідом.