П'ятий клас - час гармонії та рівноваги. Час Давньої Греції...

П'ятий клас - час гармонії та рівноваги. Час Давньої Греції. Давня Греція - лейтмотив цього року навчання. Чому? 

  В історії греки - родоначальники мистецтв та наук. Вони - еталон краси та грації. Саме вони започаткували Олімпійські ігри - змагання у силі та вправності. Вік 11 років - саме час і дітям відчути гармонію давніх часів, врівноважитись та знайти свій баланс.
З яким захопленням вивчали 5-класники історію Давної Греції, слухали міфи, розповідали про зброю, одяг та кораблі. Зазвичай 5-ті класи всіх вальдорфських шкіл України збираються наприкінці року аби влаштувати свою Олімпіаду. Діти тренуються кілька місяців, ставлять класичний спектакль, шиють одяг та взуття. Кожен випробовує себе.
Але цього року карантин вніс свої змін. Кінець року відбувся без Олімпіади. Але діти вже так поринули в цю добу, що залишитися осторонь було неможливо.
Тому з'явився схід сонця на березі моря всім класом, а потім природньо та цілком зрозуміло на Землю зійшли...Олімпійські Боги: Зевс та Афродита, Афіна та Гермес. І влаштували змагання серед людей, які мали довести, що вони - не гірші за богів. Герой Прометей приніс Олімпійський вогонь - Олімпіаду було відкрито!
Це було справжнє закінчення року. Мужні і вправні 5-класники попрощалися з цим золотим віком і увійшли до віку перших законів та суперечок. А вправна Афіна, яка відстоювала інтереси людей перед богами Олімпу, знову стала вчителькою, якій доведеться наступного року писати перші закони та створювати нові дива.
Якщо і ви хочете навчитися створювати дива для своїх дітей, то ми ще маємо кілька місць у класі. Співбесіди починаються з 1 червня. Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар