Заявка Одеського НВК «Ступені»

29 січня 2013 року в залі Малої академії наук відбулося засідання Комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, яку очолює І.Д. Бех, дійсний член Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, професор, директор Інституту проблем виховання АПН України.

На комісії була представлена заявка на проведення дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування ключових компетенцій учнів засобами вальдорфської педагогіки» на базі приватної установи “Одеський навчально-виховний комплекс “Ступені” (загальноосвітня вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок)” на 2013 – 2019 роки (науковий керівник – Демченко Д. М., заступник директора ООІУВ, кандидат педагогічних наук, науковий консультант - Кириленко С. В., начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, кандидат педагогічних наук).

Директор приватної установи “Одеський навчально-виховний комплекс “Ступені” Лук’янченко Н. М. розповіла коротко про історію навчального закладу та доповіла про важливість даної дослідно-експериментальної діяльності як для педагогічного колективу школи, так і для розвитку вальдорфської педагогіки в Україні в цілому.

Заступник директора школи з науково-методичної роботи Дякун Г.І. висвітлила членам комісії та присутнім на засідання представникам експериментальних навчальних закладів України тему, мету та завдання дослідно-експериментальної діяльності, гіпотезу та очікувані результати даного експерименту. Презентація викликала численні запитання членів комісії щодо впровадження вальдорфської педагогіки на Україні та безумовну зацікавленість в дослідженні провідних ідей цієї педагогічної системи.

Комісія з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України підтримала ініціативу педагогічного колективу приватної установи “Одеський навчально-виховний комплекс “Ступені” (загальноосвітня вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок)” щодо проведення дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування ключових компетенцій учнів засобами вальдорфської педагогіки» та рекомендувала Міністерству освіти і науки, молоді та спорту затвердити експеримент і надати статус експериментального загальноосвітнього навчального закладу всеукраїнського рівня приватній установі “Одеський навчально-виховний комплекс “Ступені” (загальноосвітня вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок)” (відповідно до наказу МОН України від 23 листопада 2009 року № 1054 “Про внесення змін до Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад”).
Заступник директора Одеського НВК «Ступені» з НМР Дякун Г.І.

Вальдорфська школа

Проморолик про школу https://www.youtube.com/watch?v=UR1VV-7CsYo

Шкільний календар